Ние користиме cookies за да го направиме вашето искуство на нашиот вебсајт подобро.
Продолжи

Секогаш е сезона за quattro!

2018-10-03

Новиот Audi Q5.

Отсега достапен на 3 рати во период од 2 години со 0% каматна стапка

3 рати х 17.777 €

Не оставајте ништо на случајноста. Без разлика дали се работи за комфор, стил или динамика: Audi Q5 воодушевува уште од првиот момент. Неговиот настап е толку впечатлив, неговиот погон е толку моќен, неговите технологии толку модерни. А неговите можности се толку сестрани. Секој ден во нов поход - со Audi Q5, кој е богато опремен со:

Пакет комфор - трозонски автоматски клима уред, патен компјутер, електрично подесување на предните седишта, електрично затворање на багажната врата, сензор за светло и дожд, паркинг сензори напред и назад, LED светла, трокрак мултифункционален управувач Plus

› Audi virtual cockpit         

› Audi Pre Sense City

› Quattro - Погон на 4 тркала

› Темпомат

› Асистент за долго светло

› Спортски седишта во комбинација кожа/алкантара на седиштата     

› MMI навигација со touch pad, AUX-IN, USB и Bluetooth конекција за мобилен телефон

› 10 Активни звучници со subwoofer - 180 watt

› Aлуминиумски фелни со 8Jx18, со 235/60 R18 пневматици

 

Дознајте повеќе за Audi Q5

Ние користиме cookies за да го направиме вашето искуство на нашиот вебсајт подобро.
Продолжи